We want you to save for your dreams!

You don’t have to be a cripto money guru or stock broker. It is possible to save money with your friends and family members. The method we all know is digital now.

IOS indirAndroid indir
We want you to save for your dreams!

How did we begin?

Hemen şimdi birikim hesaplarınıza baktığında ne kadar birikim yaptığını görüyorsun? Diyelim ki biriktirebildiğiniz biraz para var. Peki birikimini ne sıklıkta artırabiliyorsun?

Biz biriktiremiyoruz. 🤷‍♂️🤷👀

Altın Günü

Annelerimize nasıl biriktirebildiklerini sorduk. Altın günlerini biz hep kısır börek için yaptıklarını sanıyorduk. Asıl yaptıklarıysa altın günü sayesinde sıra kendilerine geldiğinde elde ettikleri toplu parayla kendilerine istedikleri şeyleri almalarıymış! Hatta halıcıyla anlaşıp her ay bir eve halı alındığını, tencereciyle anlaşıp düdüklü alındığını bile öğrendik.

Biz de bu yılların birikim yöntemini teknolojinin bize sağladığı imkanları da sonuna kadar kullanarak mutlu olarak para biriktirebileceğimiz Çember’i geliştirdik.

Hayallerimizi kendi çevremiz veya tanımasak da aynı hayalleri paylaştığımız insanlarla bir araya gelerek çok daha kolay finanse edebileceğimizi biliyoruz. Bunu Çember'le hem güvenilir hem çok kolay hale getirmeye çalıştık.

Read all of the our story.

We are young professionals who love digital products.

Edanur Yıldız

Edanur Yıldız Erşen

Co-founder

Linkedin
Reyda Dönmez

Reyda Dönmez

Co-founder

Linkedin
Sedanur Yıldız

Sedanur Yıldız

Co-founder

Linkedin

If you have questions, get in touch!

Write us Soru Sor

🤝Contact us to work together.🤝

We’re meeting with banks and retailers. Contact us to become our partner.

info@cemberapp.com