Hayallerini finanse edebilmeni istiyoruz.

Birikim yapmak için kripto para uzmanı olup borsayı takip etmene gerek yok. Sevdiğin insanlarla, ailenle, arkadaşlarınla bir araya gelerek biriktirebilirsin. Hepimizin bildiği bu yöntem artık dijitalde.

IOS indirAndroid indir
Hayallerini finanse edebilmeni istiyoruz.

Nasıl Yola Çıktık?

Hemen şimdi birikim hesaplarına baktığında ne kadar birikim yaptığını görüyorsun? Diyelim ki biriktirebildiğin biraz para var. Peki birikimini ne sıklıkta artırabiliyorsun?

Biz biriktiremiyoruz. 🤷‍♂️🤷👀

Altın Günü

Annelerimize nasıl biriktirebildiklerini sorduk. Altın günlerini biz hep kısır börek için yaptıklarını sanıyorduk. Asıl yaptıklarıysa altın günü sayesinde sıra kendilerine geldiğinde elde ettikleri toplu parayla kendilerine istedikleri şeyleri almalarıymış! Hatta halıcıyla anlaşıp her ay bir eve halı alındığını, tencereciyle anlaşıp düdüklü alındığını bile öğrendik.

Biz de bu yılların birikim yöntemini teknolojinin bize sağladığı imkanları da sonuna kadar kullanarak mutlu olarak para biriktirebileceğimiz Çember’i geliştirdik.

Hayallerimizi kendi çevremiz veya tanımasak da aynı hayalleri paylaştığımız insanlarla bir araya gelerek çok daha kolay finanse edebileceğimizi biliyoruz. Bunu Çember'le hem güvenilir hem çok kolay hale getirmeye çalıştık.

Hikayemizin tamamını oku.

Dijital ürünleri çok seven genç profesyonelleriz.

Edanur Yıldız

Edanur Yıldız Erşen

Kurucu Ortak

Linkedin
Reyda Dönmez

Reyda Dönmez

Kurucu Ortak

Linkedin
Sedanur Yıldız

Sedanur Yıldız

Kurucu Ortak

Linkedin

Aklında sorular varsa bize ulaş!

Bize yaz Soru Sor

🤝Bizimle işbirliği yapmak ister misiniz?🤝

Şu an bankalarla ve servis sağlayıcılarla görüşüyoruz. Herhangi bir işbirliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@cemberapp.com